KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12634435

nr 1263 4435

Åke Wickström

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Vekerum. Olja på duk, signerad. 24x33 cm

Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 1 juli 2019
kl 20:27:32

Åke Wickström

Läs mer om Åke Wickström