KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428029
nr 1642 8029
Ã…ke Lexmon
(f. 1940)
Oljemålning, Åke Lexmon (f. 1940), Signerad, daterad 99, "ute på sommarö". Olja på duk, 38x46 cm, yttermått inklusive ram: 56x63 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:05:56
2.000 kr
3.000 kr
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
3.000 kr (Budbetjänt)