KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13914343

nr 1391 4343

A Norrman, Marin. Signerad, numrerad 1897. Olja på duk, 60x82, yttermått inklusive ram: 90x113 cm

Konditionsrapport: skadad duk

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:42:24

18/4 22:31:09 1      Vinnande bud