KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967152
nr 1396 7152
A Hoffmeister, Signerad, hundar. Olja på duk, 25x18, yttermått inklusive ram: 30x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:28:18
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
600 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.400 kr