KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13967152

nr 1396 7152

A Hoffmeister, Signerad, hundar. Olja på duk, 25x18, yttermått inklusive ram: 30x24 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 10 maj 2021
kl 18:28:18