KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044224
nr 1604 4224
1700-/1800-tal, Mansporträtt, uppfodrad duk, 65x50 cm, yttermått inklusive ram: 90x74 cm. Ej signerad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 11 mars 2024
kl 19:29:21
6/3 23:26:54
2.000 kr
11/3 19:23:20