Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  MISCELLANEOUS / Miscellaneous / Music stand 10381034



*

nr 1038 1034


MUSIC STAND

length: 37 cm, height: 67 cm,


längd: 37 cm, höjd: 67 cm


Estimate:

500

Sold:

SEK 1100

Auction date:

Monday May 16 2016
at 19:45:14


  • Bid history
Time Bidder Bid
27/4 18:13:56 1      100 kr
4/5 16:08:46 2      300 kr
5/5 22:28:50 3      500 kr
9/5 09:32:15 2      400 kr
9/5 09:32:15 3      450 kr (Robot)
9/5 09:32:27 2      500 kr
9/5 09:32:27 3      500 kr (Robot)
16/5 19:33:49 3      600 kr
16/5 19:37:39 4      Vinnande bud
16/5 19:39:30 3      800 kr
16/5 19:39:30 4      900 kr (Robot)
16/5 19:40:14 3      1.000 kr
16/5 19:40:14 4      (budbetjänt)
16/5 19:42:07 4      justering av budtak


Läs om budbetjänten

  • Thema-auction
  • May 16

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Read more about 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: notställ
  • 7104 PEASANT
    3 pcs, miscellaneous, including gunghäst, wear, da..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:41
  • 7123 Ask
    + sculpture, ”groda”. Height: 4-15 cm,
    Present: SEK 300

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:05
  • 7086 Avspärrningsst..
    4 pcs, metal. Height: 99 cm,
    Present: SEK 1000

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:33
  • 7020 Blomkonsoler
    9 pcs, forging, 1930-40-tal. Height: 13-29,
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:33
  • 7022 BOOKEND
    one pair, 1920s. Length: 13 cm, height: 14 cm,
    Present: SEK 200

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:09
  • 7047 TABLE MATS
    Svenskt Tenn, Sweden, Josef Frank (1885-1967), Aus..//
    Present: SEK 800

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:10




Ladda ner broschyr