MÖBLER / Bord / Nattygsbord 14943062

nr 1494 3062

Nattygsbord

1960-tal, teak. Bredd: 35, djup: 47 cm, höjd: 56 cm

Kondition: slitage

Utrop:

100 kr - 400 kr

måndag 3 oktober 2022
kl 18:06:35