MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 7919710

nr 791 9710

CARPET

Semiantik Kolyai, 110 x 200, wear, damages, hål.

Semiantik Kolyai, 110 x 200

Condition: slitage, skador, hål

SEK 250

Monday November 19 2012
at 18:26:56

19/11 13:26:52 1      200 kr
19/11 17:25:20 2      Vinnande bud