MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 14719268

nr 1471 9268

CARPET

oriental, mir, 125x200, wear, damages, stains.

Orientalisk, mir, 125x200 cm

Condition: slitage, skador, fläckar

SEK 250

Monday May 30 2022
at 19:51:17

27/5 21:26:53 1      200 kr
30/5 14:42:25 2      Vinnande bud