MISCELLANEOUS / Rugs / Carpet 11587401

nr 1158 7401

CARPET

oriental, 131x220, wear, damages.

Orientalisk, 131x220

Condition: slitage, skador

600

SEK 150

Monday January 29 2018
at 20:15:04

26/1 11:53:55 1      100 kr
28/1 22:07:40 2      Vinnande bud