FURNITURE / Tables / Dinner table 8435085

nr 843 5085

DINNER TABLE

Gustavian style, omk, 1900, diameter: 132 cm, height: 76 cm, 3 illäggsskivor, wear, damages.

gustaviansk stil, omk, 1900, diameter: 132 cm, höjd: 76 cm, 3 illäggsskivor

Condition: slitage, skador

800

SEK 2600

Monday August 26 2013
at 19:16:13

Den Gustavianska stilen