FURNITURE / Tables / Dinner table 11031058
nr 1103 1058
DINNER TABLE
Efter Robin Day, Glasfiber, diameter: 110 cm, height: 72 cm, (ej märkt), wear, damages.
Efter Robin Day, Glasfiber, diameter: 110 cm, höjd: 72 cm
Condition: (ej märkt), slitage, skador
1000
SEK 700
Monday April 24 2017
at 18:13:40
23/4 20:37:56