GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Lockurna 14366548

nr 1436 6548

Lockurna

Kina, porslin, 1900-tal. Dekor med drakar, Höjd: 23 cm

Konditionsrapport: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 6 december 2021
kl 20:59:50