BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 13658370
nr 1365 8370
Ljusstakar
Ett par, Louis XV-stil, 1800-tal, förgylld mässing. Höjd: 19cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:09:48
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr