BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Ljuskrona 12213218
nr 1221 3218
Ljuskrona
Orrefors. Höjd: 80 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 3 december 2018
kl 18:59:15
3/12 18:54:15