KONST / Litografier / Litografi 13914294

nr 1391 4294

Peter Dahl

(1934-2019), Sverige

Litografi, Peter Dahl (1934-2019), Sverige. Fredmans epistel. Signerad. Motivet: 30x43, yttermått inklusive ram: 46x58 cm

Konditionsrapport: ej numrerad

Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.

Utrop:

500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:42:47

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Peter Dahl

Läs mer om Peter Dahl