KONST / Litografier / Litografi 13914063

nr 1391 4063

Litografi

Kolorerad, Aja. Signerad, numrerad 7/90, bladets mått: 57x44, yttermått inklusive ram: 66x52 cm

Utrop:

100 kr - 600 kr

måndag 19 april 2021
kl 18:25:26

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Fajans
Poröst lergods, överdraget med en täckande glasyr, oftast vit tennglasyr.