MISCELLANEOUS / Toys / Toy 15837109

nr 1583 7109

TOY

fire truck, märkt Julen 1935. Length: 38 cm, wear, damages.

Brandbil, märkt Julen 1935. Längd: 38 cm

Condition: slitage, skador

SEK 200

Monday December 4 2023
at 18:21:49