GLASS & CERAMICS / Ceramics / Krukor 14003452
nr 1400 3452
Krukor
4 pcs, 1940s. Height: 8, 5-10 cm, minor cracks.
4 st, 1940-tal. Höjd: 8,5-10 cm
Condition: nagg
300
SEK 250
Monday May 31 2021
at 20:31:37
200 kr