KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 14366033

nr 1436 6033

Kolteckning

Oidentifierad konstnär. 1920-/30-tal, Waxholms skans. Bildmått: 44x25, yttermått inklusive ram: 61x43 cm

måndag 6 december 2021
kl 19:52:22