MISCELLANEOUS / Jewellery / Watch bracelet 6638749

nr 663 8749

WATCH BRACELET

18k, 13g, wear, damages.

18k, 13g

Condition: slitage, skador

1000

SEK 2100

Monday October 25 2010
at 18:36:41