FURNITURE / Tables / Drop-leaf table 7107271
nr 710 7271
DROP-LEAF TABLE
mahogany, length: 140, width: 45, height: 71, wear, damages.
Mahogny, längd: 140, djup: 45, höjd: 71
Condition: slitage, skador
SEK 300
Monday August 22 2011
at 17:10:16
200 kr
150 kr
250 kr