FURNITURE / Trunks / Chest 9579631
nr 957 9631
CHEST
around 1800, length: 52 cm, wear, damages.
omkring 1800, längd: 52 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 400
Monday April 27 2015
at 19:15:24
350 kr
350 kr
350 kr (Robot)
CHEST
Condition: slitage, skador
nr 957 9631
CHEST
omkring 1800, längd: 52 cm
Condition: slitage, skador
Estimate: | 600 |
Sold: | SEK 400 |
Monday April 27 2015 |