MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Karmstol 16358171

nr 1635 8171

Karmstol

"Gripsholm", Arne Norell

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 12 augusti 2024
kl 19:53:28