BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Kandelabrar 14245118

nr 1424 5118

Kandelabrar

Ett par, marmor och mässing. Höjd: 33cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 11 oktober 2021
kl 19:47:05

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 500 kr
  Göteborg 500 kr
  Helsingfors 500 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor