GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Hummertallrikar 7495495
nr 749 5495
Hummertallrikar
5 st, Firma Svenskt Tenn
Kondition: slitage, skador, nagg
Utrop:
600 kr
Såld:
650 kr
måndag 26 mars 2012
kl 17:10:58
100 kr
350 kr
500 kr
450 kr
550 kr
600 kr
Firma Svenskt Tenn