KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 13914188

nr 1391 4188

Gravyrer

10 ST, Wien, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 31x25 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:51:45

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.000 kr
  Göteborg 1.000 kr
  Helsingfors 1.000 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor