KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 13977460

nr 1397 7460

Gravyr

Akvatint, Handkolorerad, 1800-tal, Quebec & pont levi. Motivet: 44x68cm, yttermått inklusive ram: 69x90cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 17 maj 2021
kl 19:03:40