KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 13977460
nr 1397 7460
Gravyr
Akvatint, Handkolorerad, 1800-tal, Quebec & pont levi. Motivet: 44x68cm, yttermått inklusive ram: 69x90cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 maj 2021
kl 19:03:40
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)