KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Grafiskt blad 16603312
*
nr 1660 3312
Grafiskt blad
med förgylld ram, 60x84 cm, yttermått inklusive ram: 79x103 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 november 2024
kl 19:20:59
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/11 02:29:58
1
Vinnande bud
25/11 15:59:37
1
justering av budtak
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram grafiskt blad guldfärgad gyllene konst
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38
*
Grafiskt blad
nr 1660 3312
Grafiskt blad
med förgylld ram, 60x84 cm, yttermått inklusive ram: 79x103 cm
| Utrop: | 500 kr |
|---|---|
| Såld: | 100 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 november 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 25/11 02:29:58 | 1 | Vinnande bud |
| 25/11 15:59:37 | 1 | justering av budtak |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld ram grafiskt blad guldfärgad gyllene konst
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
26 jan kl 19:38



