KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16484009
nr 1648 4009
Veronika Keerdoja
(1904-1985), Sverige
Gamla växthuset, Bergianska trädgården, Frescati. Signerad, daterad -61. Gouache, 52x48 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 oktober 2024
kl 20:45:00
5/10 12:48:45
7/10 17:53:55
Veronika Keerdoja
Läs mer om Veronika Keerdoja
Gouache