GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 14929153

nr 1492 9153

Golvvas

Kina, 1800-tal. Höjd: 45 cm

Kondition: nagg

Utrop:

2.000 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:30:04