GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 14928081

nr 1492 8081

Golvvas

Japan, Trumpetform, ca 1700. Höjd: 61 cm

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 26 september 2022
kl 18:35:00

26/9 18:30:01 1      Vinnande bud