GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 13992012

nr 1399 2012

Golvvas

1950-tal, porslin. Signerad. Höjd: 50cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 24 maj 2021
kl 18:04:41

  • Tema
  • 24 maj

Retro

Läs mer om Retro