Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  BELYSNING / Golvlampor / Golvlampbord 10381006



*

nr 1038 1006


Golvlampbord

1950-tal


Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.600 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 maj 2016
kl 20:02:54


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
28/4 05:26:03 1      1.100 kr
12/5 06:40:36 2      1.000 kr
12/5 06:40:36 1      1.100 kr (Budbetjänt)
12/5 06:40:43 2      1.200 kr
12/5 08:42:12 1      1.500 kr
12/5 18:58:44 3      2.400 kr
16/5 19:49:31 4      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 16 maj

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: golvlampbord golvlampor
  • 6628 Golvlampa
    Aneta. Höjd: 95 cm
    Aktuellt bud: 300 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:41
  • 6626 Golvlampa
    Plast med träfot, 2 ljuspunkter, Eric Elfwén (1921..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:43
  • 6038 Golvlampa
    Tre delad fot i trä, Holland. Höj / sänkbara stati..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 18:59
  • 6768 Golvlampor
    Ett par. ASEA belysning, mässing. Höjd: 144 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    12 jan kl 20:23




Ladda ner broschyr