GLASS & CERAMICS / Glass / Glaskonst 5464338

nr 546 4338

Glaskonst

Lenght: ()

4 delar, 1 st Målerås glasbruk, monogramsignerad Mats Jonasson, numrerad, Figur, höjd: 7, 5 (litet nagg på baksida), 3 st Orrefors, Älg, Rådjur, Glasblåsare, höjd: 11-14

100

SEK 150

Monday October 13 2008
at 17:00:32

9/10 16:52:49 1      100 kr
11/10 18:13:30 2      Vinnande bud