Ã–VRIGT / Musikinstrument / Gitarrer 7358191

nr 735 8191

Gitarrer

4 st, Diverse, 3 st med case

Kondition: slitage, skador, lagningar

Utrop:

800 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 23 januari 2012
kl 18:47:04