KONST / Litografier / Grafiskt blad 13919090
nr 1391 9090
Grafiskt blad
Gicléetryck, Lena Vik, "Hjortonmyr". Signerad, numrerad 60/60. Motivet: ca 58x58 cm, oramat löst blad, yttermått: 72x71 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 april 2021
kl 20:35:20
19/4 19:33:02