KONST / Litografier / Gicléetryck 13919090

nr 1391 9090

Gicléetryck

Lena Vik, "Hjortonmyr". Signerad, numrerad 60/60. Motivet: ca 58x58 cm, oramat löst blad, yttermått: 72x71 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:20

19/4 19:33:02 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor