KONST / Litografier / Gicléetryck 13919091

nr 1391 9091

Gicléetryck

Lena Vik, "Fossil 1". Signerad, numrerad 6/60. Motivet: ca 58x58 cm, oramat löst blad, yttermått: 72x71 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:20