KONST / Litografier / Gicléetryck 13913058

nr 1391 3058

Jan Rufelt

(f. 1956), Sverige

Gicléetryck, Jan Rufelt (f. 1956), Sverige. "Moss". Signerad, numrerad 72/100. Motivet: 26x17 cm, yttermått inklusive ram: 28x35

Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:36:30

Jan Rufelt

Läs mer om Jan Rufelt