KONST / Litografier / Gicléetryck 13966011

nr 1396 6011

Gudrun Kellerman

(f. 1943), Sverige

Gicléetryck, Gudrun Kellerman (f. 1943), Sverige. "Familjen". Signerad, numrerad 27/100, oramat löst blad, 38x28 cm

Gudrun Kellerman, svensk målare född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 maj 2021
kl 19:23:25

Gudrun Kellerman

Läs mer om Gudrun Kellerman