KONST / Litografier / Gicléetryck 13913052

nr 1391 3052

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Gicléetryck, Anita Paulsson (f. 1942), Sverige. "Prima ballerina". Signerad, numrerad 5/30. Motivet: ca 38x27 cm, oramat löst blad, yttermått: 52x39 cm

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 19 april 2021
kl 20:35:18

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson