ÖVRIGT / Musikinstrument / Fioler 12224392
nr 1222 4392
Fioler
2 st i väskor. Längd: 60 cm (fiol), 80 cm (väska) + 58 cm (fiol), 80 cm (väska)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 december 2018
kl 18:27:53
1.100 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)