KONST / Litografier / Färglitografier i mapp 16323030

nr 1632 3030

Stig Claesson Slas

(1928-2008), Sverige

Färglitografier i mapp, "Svensk söndag". Signerad, färglitografi, numrerad 158/270, daterad - 79, bladens mått 48x63, mappens mått: 49x64 cm, oramade lösa blad

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 15 juli 2024
kl 19:37:42

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg Begär offert för hemleverans
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Stig Claesson Slas

Läs mer om Stig Claesson Slas