KONST / Litografier / Färglitografi 13913187

nr 1391 3187

Willy Thessing

(f. 1939), Sverige

Färglitografi, Willy Thessing (f. 1939), Sverige. "Två kannor", stilleben med mjölkkannor. Signerad, numrerad 109/290. Motivet: 19x14 cm, yttermått inklusive ram: 46x38 cm

Willy Thessing, svensk bildkonstnär född 1939.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 19 april 2021
kl 19:42:51

Willy Thessing

Läs mer om Willy Thessing