KONST / Litografier / Färglitografi 16285092

nr 1628 5092

Färglitografi

3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x39-31x48 cm. Ej signerad

Kondition: skadad

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 17 juni 2024
kl 18:31:05

12/6 12:04:41 1      Vinnande bud