KONST / Litografier / Färglitografi 17536721
nr 1753 6721
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Karl XII: S karoliner. Signerad, numrerad, 4/280. Färglitografi, bildmått: 50x66 cm, yttermått inklusive ram: 67x82 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
700 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 januari 2026
kl 18:42:39
500 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 1.000 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 1.000 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg