KONST / Litografier / Färglitografi 16258048

nr 1625 8048

Sven X-et Erixson

(1899-1970), Sverige

Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, numrerad 184/200. Färglitografi, bildmått: 49x74cm, yttermått inklusive ram: 65x89cm

Kondition: fuktskada

måndag 3 juni 2024
kl 18:34:41

Sven X-et Erixson

Läs mer om Sven X-et Erixson