KONST / Litografier / Färglitografi 15832040
nr 1583 2040
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Slottsbacken. Signerad, numrerad 16/70, daterad -81. Färglitografi, bildmått: 41x60 cm, yttermått inklusive ram: 58x75 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 december 2023
kl 19:07:59
28/11 23:05:11
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas