KONST / Litografier / Färglitografi 12213598

nr 1221 3598

Stefano Beccari

(f. 1944), Sverige

Färglitografi, Stefano Beccari (f. 1944), Sverige. Opus XX. Signerad, EA-upplaga. Motivet: 49x39 cm

Stefano Beccari, svensk målare, grafiker och skulptör född i Italien 1944.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 3 december 2018
kl 20:51:39

2/12 10:33:00 1      Vinnande bud

Stefano Beccari

Läs mer om Stefano Beccari