KONST / Litografier / Färglitografi 16009326

nr 1600 9326

Stefan W Igelström

(f. 1953), Sverige

3 st, Signerad, numrerad 10/30, daterad 88. Färglitografi, bildmått: 23x15 cm, yttermått inklusive ram: 36x27 cm

Utrop:

500 kr

måndag 26 februari 2024
kl 18:05:32

Stefan W Igelström

Läs mer om Stefan W Igelström